Lariks Douglas vlonderplank 2.8x14.5x300cm Groef/Glad
- Productnummer
- P006810





















14,95
incl. BTW
Details
- Lengte
- 300 cm
- Breedte
- 14,5 cm
- Materiaalsoort
- Naaldhout
Kies afmetingen
Toon alle specificaties| Lengte | Prijs | Voorraad | Levertijd | Oppervlakte | Aantal |
|---|---|---|---|---|---|
14,95 | 86 stuks | 1-3 werkdagen | ㎡ of | ||
24,95 | 2467 stuks | 1-3 werkdagen | ㎡ of |
1 afmetingen niet op voorraad
- Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Specificaties
- Afwerking hout
- Glad geschaafd
- Materiaalsoort
- Naaldhout
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Douglas
- Kleur
- Geelrood
- Lengte
- 300 cm
- Breedte
- 14,5 cm
- Dikte
- 2,8 cm
- Benodigde per m2
- 2.17
Lariks Douglas vlonderplank 2.8x14.5x300cm Groef/Glad
Deze trendy Lariks Douglas vlonderplank van 2.8 x 14.5 x 300 cm is schitterend van kleur en hoog van kwaliteit. Deze onbehandelde lariks douglas terrasdelen zijn 3 meter lang geschaafd en gedroogd. Plaats deze vlonderplanken op liggers om de 40 cm met onze 4 x 50 mm schroeven. Zorg dat de planken goed kunnen ventileren, dus zorgen dat de wind onder uw vlonder komt (ca 20 cm open laten). Eventueel behandelen met Maxrelease.
Wij adviseren de 58 mm vlonderplanken met anti slip groeven regelmatig te vegen om zo de groeven vuil en algvrij te houden. Koop deze 28 x 145 mm vlonderplanken van Lariks Douglas hout nu voor gunstige prijzen en snelle levertijden bij houthandel Gadero, uw specialist in goed en goedkoop terrashout.
Recensies
Gebaseerd op 1 recensies
5
4
3
2
1
Meest relevante recensies
product van goede kwaliteit, geleverd zoals vermeld, een goed bedrijf om mee om te gaan en zou het zeker nog een keer gebruiken












